Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Bajki Disney'a z Księżniczkami 0
Bajki Disney'a z Księżniczkami. Artykuły dla dzieci z księżniczkami Disneya. Pościel dla dzieci księżniczki, ręczniki dziecięce księżniczki, poszewki na poduszki księżniczki Disney.

Bajki Disney'a z Księżniczkami - artykuły dla dzieci z księżniczkami

W dzisiejszym świecie, w którym rozwój technologiczny jest na bardzo zaawansowanym poziomie, wiele rzeczy stało się łatwiejszymi do osiągnięcia. Sformułowania tego nie należy kojarzyć z wszechobecnymi smartfonami, super szybkimi komputerami czy samochodami, które same parkują i "pilnują" prawidłowego pasa jezdni, po którym się podróżuje. Takie skojarzenie jest prawidłowe, bo przecież XXI wiek jest wiekiem technologii i nowoczesności, więc i nowatorstwa zarazem. Jednak w tym wszystkim należy pamiętać o najmłodszej części społeczeństwa, którą są dzieci, czyli najważniejsza kwestia na tym świecie.

Spis treści

Bajki istną "Machiną Czasu" dla dzieci

Wspominając o młodych i najmłodszych przedstawicielach współczesnego społeczeństwa należy poruszyć kwestię prawidłowego wychowania, które zapewni im dobrą przyszłość. Najważniejsze tutaj jest zapewnienie im bezpieczeństwa oraz warunków, w których będą mogły beztrosko korzystać ze swojego dzieciństwa. Jak wiadomo, nie zawsze idzie to w parze z rzeczywistością. Zdarza się, że realia nieco się różnią od ideału, gdyż często pary, małżeństwa rozchodzą się, zostawiając potomstwo z jedną ze stron, co z pewnością jest problemem dzisiejszego świata. Równie istotne jest zadbanie o zabezpieczenie ich przed różnymi niebezpieczeństwami czyhającymi w Internecie.


Z pomocą z pewnością przychodzą przeróżnego rodzaju bajki. Sprawiają one, iż dzieci nie tylko dobrze będą się bawić oglądając je, lecz również będą się rozwijać, gdyż wiele z nich pełni również "funkcję" edukacyjną. Jak wiadomo, dzieci uwielbiają wręcz przebywać w swoim własnym, wyimaginowanym świecie pełnym przeróżnych bohaterów i zagrożeń - wszystkich wymyślonych przez nie same. Umożliwiając im obejrzenie bajki można przyczynić się do sytuacji, w której będą miały "punkt zaczepienia" w wymyślonej przez reżysera rzeczywistości. Istnieje mnóstwo bajek opowiadających różne przepiękne i pouczające historie.

Księżniczki Disnay wartościowymi postaciami

Pisząc o bajkach należy wspomnieć wręcz o kreskówkach Disney'a. Firma ta istnieje blisko 100 lat, gdyż powstała w 1923 roku. Wśród nich można znaleźć takie postacie, jak wszystkim znane Aurora, Roszpunka, Ariel czy Bella. Wszystkie są bohaterkami wielu opowieści, które na dobre zagościły w sercach ludzi na całym świecie.

Historia Aurory opowiada o małej dziewczynce, która po urodzeniu się poznała trzy wróżki, życzące jej wszystkiego, co najlepsze i jedną wiedźmę, która chciała ją uśmiercić. Na szczęście wróżki klątwę łagodzą długowiecznym snem, z którego zbudzić potrafi jedynie pocałunek prawdziwej miłości. Historia Arielki jest nieco inna, gdyż opowiada o syrenie i księciu - człowieku. Przez wielki sztorm znajduje statek rozbity na brzegu, i księcia leżącego obok. Od razu jej się spodobał, więc jej największym marzeniem stało się bycie człowiekiem. Również tutaj występuje zła wiedźma Urszula, która zabrała Arielce głos klątwą. Może go jedynie odzyskać, jeśli książę pocałuje ją przed zachodem słońca trzeciego dnia.

Wszystkie te postaci łączy klątwa i wielka miłość, o której marzy prawie każdy na tym świecie. Wielu ludzi zainspirowanych postaciami księżniczek w sposób szczególny pielęgnuje swoje i innych uczucia do bliźniego, rodziny, a przede wszystkim dzieci.

Nie tylko bajkami człowiek żyje - Artykuły dla dzieci z księżniczkami

Jak wyżej jest wspomniane, dzieci uwielbiają wręcz zanurzać się w wyimaginowanym świecie. Producenci bajek często zapewniają im możliwość "przeniesienia" się w realizm kreskówek. Bardzo często można znaleźć bowiem pościel dziecięcą z księżniczkami czy ręczniki dla dzieci w tej tematyce. Dzięki nim dziecko zaśnie "otoczone" różnymi historiami dotyczącymi Księżniczek i obudzi się w nich. Również rodzice mogą być spokojni, gdyż z reguły pościel bawełniana dziecięca z Księżniczkami produkowana jest z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu nie spowoduje podrażnień u pociech.

Wielka kolekcja bajek Disney z ulubionymi księżniczkami

Zobacz także:

 

 

Komentarze do wpisu (0)

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl