Promocje
Bluzka dziecięca Mistrzostwa Świata rozmiar 122
Bluzka dziecięca Mistrzostwa Świata rozmiar 122
22,00 zł 12,00 zł
szt.
Bluzka dziecięca Mistrzostwa Świata rozmiar 140
Bluzka dziecięca Mistrzostwa Świata rozmiar 140
22,00 zł 12,00 zł
szt.
Bluzka dziecięca Mistrzostwa Świata rozmiar 128
Bluzka dziecięca Mistrzostwa Świata rozmiar 128
22,00 zł 12,00 zł
szt.
Bluzka dziecięca Mistrzostwa Świata rozmiar 134
Bluzka dziecięca Mistrzostwa Świata rozmiar 134
22,00 zł 12,00 zł
szt.
Bluzka dziecięca Mistrzostwa Świata rozmiar 146
Bluzka dziecięca Mistrzostwa Świata rozmiar 146
22,00 zł 12,00 zł
szt.
Bluzka dziecięca Mistrzostwa Świata rozmiar 152
Bluzka dziecięca Mistrzostwa Świata rozmiar 152
22,00 zł 12,00 zł
szt.
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Fenomen bajki Tomek i Przyjaciele 0
Fenomen bajki Tomek i Przyjaciele. Artykuły dla dzieci Tomek i Przyjaciele.

Bajka dla dzieci Tomek i Przyjaciele - artykuły dziecięce

Większość dzieci ma swojego ulubionego bohatera z bajki, którą uwielbia oglądać i cieszy się na widok postaci w niej występującej. Każdy maluch jest inny i ma swoje upodobania. Jednakże istnieją takie kreskówki, które przyciągają uwagę każdego. Niewątpliwie jedną z nich jest opowieść o perypetiach niezwykłej ciuchci Tomka.

Tomek czyli pozytywny bohater

Thomas & Friends to bajka, której akcja rozgrywa się na malowniczej wyspie Sodor. Zamieszkują ją parowozy i diesle, które trudnią się różnego rodzaju pracą. Każdy z nich ma swoje ściśle określone obowiązki związane z przewożeniem towarów i pasażerów. Główny bohater Tomek to sympatyczna i lubiana przez pozostałych ciuchcia, która stara się za wszelką cenę pomagać innym, co niekiedy przynosi różne skutki. Zabawne, pomysłowe historie, niekiedy z nutką strachu przyciągają uwagę najmłodszych widzów. Kolej od zawsze fascynowała duże grono dzieci i to nie tylko chłopców. Bajka ta jest więc strzałem w dziesiątkę. Dodatkowo ciuchcie potrafią mówić i przeżywają prawdziwe rozterki i uczucia. Każda z nich jest wyjątkowa i użyteczna, a ich wielkie oczy fascynują grono smyków na całym świecie.

Ciuchcia Tomek z ekranu do sklepów

Niezwykła popularność tych animowanych historii przeniosła się w świat realny, bogaty w podaż produktów z emblematem Tomka oraz rzeszy jego przyjaciół. Obecnie bardzo popularna jest pościel dziecięca Tomek i Przyjaciele. Niejeden smyk marzy o tym, aby spać na łóżku, na którym leżą wygodne poduszki Tomek i Przyjaciele. Pościel taka przedstawia roześmianych bohaterów bajki i pięknie się prezentuje w aranżacji dziecięcego pokoju. Jednakże to nie wszystko. Dostępne są także zestawy torów wraz z dołączonymi ciuchciami, które jeżdżą i dają możliwość długiej, interesującej zabawy. Samo ułożenie torów wraz z rozjazdami to nie lada wyzwanie, co jednocześnie rozwija umiejętności konstrukcyjne. Pociągi można kolekcjonować oraz łączyć. Gadżety tego typu to także ręczniki dla dzieci Tomek i Przyjaciele. Gdy brakuje pomysłu na prezent można wykorzystać bohatera tej bajki i zakupić pościel dla dzieci Tomek i Przyjaciele. W takiej przyjaznej atmosferze każdy rodzić może liczyć na zadowolenie i spokojny sen swojej pociechy. Do wyboru jest duży asortyment zarówno wśród zabawek jak i przydatnych akcesoriów. Dla miłośników bajki kolekcjonowanie rzeczy z ulubionym bohaterem to niezwykła radość.

Tomek i Przyjaciele bawią i uczą

Bajka ta to także nauka, jaką niesie za sobą każdy odcinek zakończony stosowanym do wydarzeń morałem. Główny bohater nie jest idealizowany. Zarówno jego przyjaciołom jak i jemu samemu zdarza się popadać w tarapaty i podejmować błędne decyzje. Jak to w życiu bywa, prawda jednak zawsze wychodzi na jaw i winni zostają ukarani. Ciuchcie uczą się na swoich błędach i zawsze wyciągają konsekwencje ze swojego niestosownego zachowania. Każdy pociąg prezentuje sobą także różny charakter i usposobienie. Diesel 5 jest zarozumiały i złośliwy, a Piotruś miły i naiwny. Z kolei tytułowy bohater stara się przyjaźnić ze wszystkimi i pomagać kolegom w potrzebie. Nawiązują się też nowe znajomości z przybywającymi gośćmi.

Duża popularność bajki zaowocowała także paroma długometrażowymi odcinkami, które przedstawiają dłuższe, niezwykle interesujące historie. Tomek i Przyjaciele to opowieści, które bawią i cieszą najmłodsze dzieci, ale także te nieco starsze. Niejeden rodzic z przyjemnością i zaciekawieniem zerka na ekran telewizora by śledzić losy bohaterów wraz ze swoimi małymi pociechami. W końcu każdy dorosły ma wciąż odrobinę dziecka w sobie.

 

 

Komentarze do wpisu (0)

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl