Promocje
Bluzka dziecięca Mistrzostwa Świata rozmiar 122
Bluzka dziecięca Mistrzostwa Świata rozmiar 122
22,00 zł 12,00 zł
szt.
Bluzka dziecięca Mistrzostwa Świata rozmiar 140
Bluzka dziecięca Mistrzostwa Świata rozmiar 140
22,00 zł 12,00 zł
szt.
Bluzka dziecięca Mistrzostwa Świata rozmiar 128
Bluzka dziecięca Mistrzostwa Świata rozmiar 128
22,00 zł 12,00 zł
szt.
Bluzka dziecięca Mistrzostwa Świata rozmiar 134
Bluzka dziecięca Mistrzostwa Świata rozmiar 134
22,00 zł 12,00 zł
szt.
Bluzka dziecięca Mistrzostwa Świata rozmiar 146
Bluzka dziecięca Mistrzostwa Świata rozmiar 146
22,00 zł 12,00 zł
szt.
Bluzka dziecięca Mistrzostwa Świata rozmiar 152
Bluzka dziecięca Mistrzostwa Świata rozmiar 152
22,00 zł 12,00 zł
szt.
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Kucyki Pony - Przyjaźń to magia 0
Kucyki Pony - Przyjaźń to magia. Artykuły dla dzieci Kucyki Pony - pościel dla dzieci, pościel dziecięca, pościel do łóżeczka, pościel dla niemowląt, ręczniki dziecięce, ręczniki kąpielowe, kocyki dla dzieci Kucyki Pony, poszewki na poduszki.

Kucyki Pony - artykuły dla dzieci z Kucykami Pony

Współczesne bajki dla dzieci nierzadko nasycone są agresją, walką oraz obrazami pełnymi negatywnych emocji, wzbudzających w dzieciach potrzebę wyrażania podobnych uczuć. Złość, strach oraz niejednokrotnie nienawistne interakcje pomiędzy bohaterami z pewnością nie są pożądanymi, zwłaszcza w odniesieniu do młodych widzów. Z tego względu, będąc rodzicem warto poszukiwać bajek emanujących całkowicie odmienną energią i przekazem, przepełnionym pozytywnymi wrażeniami.

Spis treści

Kucyki Pony Przyjaźń to magia - pozytywna bajka dla młodych widzów

Propozycją, adresowaną szczególnie do dziewcząt okazuje się bajka o sympatycznych kucykach Pony. Postacie pojawiające się w niej ukazują dzieciom świat pełen przyjaźni, troski oraz wzajemnego wsparcia i pomocy - chcąc naśladować ulubionych bohaterów, dzieci uczą się podstawowych zasad społecznych oraz znakomicie odnajdują się w relacjach międzyludzkich w realnym świecie.

Oglądając wspomnianą bajkę, dzieci wprowadzane są w codzienny świat zaprzyjaźnionych kucyków - zgrana i lubiąca się grupa bohaterów ukazuje dzieciom swoje powszednie życie, przepełnione niespodziewanymi wydarzeniami oraz przygodami. W oparciu o ukazywaną rzeczywistość, dzieciom przekazywane są wartości i zasady moralne, obowiązujące w realnym świecie.

Głównym bohaterem serialu animowanego jest Twilight Sparkle, jednorożec uczący się magii. Mieszkając w królestwie nazywanym Equestrią przyjaźni się z pegazami i kucykami, które towarzyszą mu w codziennych przygodach: Pinkie Pie, Rainbow Dash, Rarity, Fluttershy, Applejack. Każdy z bohaterów posiada odmienne zainteresowania oraz talenty, umożliwiające wzajemne wspieranie się podczas zabawnych i licznych wydarzeń.

Fenomen My Little Pony - zabawki dla dzieci

Warto wspomnieć, że bajka o kucykach Pony powstała w oparciu o serię zabawek dla dzieci My Little Pony. Wobec tego, postacie przedstawiane w kolejnych odcinkach okazują się być faktycznymi zabawkami, produkowanymi przez firmę Hasbro. Możliwe jest więc nabycie niemal każdego z bohaterów i samodzielne kreowanie ich przygód i wydarzeń. Niezaprzeczalnym jest fakt, że wiele dziewczynek preferuje podobną zabawę, stając się kolekcjonerkami większości postaci.

Kucyki Pony - różnorodność gadżetów dla małych dziewczynek

Dostępne w sklepach okazują się być nie tylko zabawki dla dzieci. Również artykuły dla dzieci z Kucykami Pony cieszą się sporą popularnością. Pościel dla dzieci Kucyki Pony, jak również ręczniki dla dzieci z kucykami Pony są równie pożądanymi gadżetami, co zabawki.

Pościel dziecięca My Little Pony utrzymana jest zazwyczaj w kolorystyce różu i jasnych, pastelowych barwach. Z tego względu, jak również z uwagi na tematykę bajki, pościel dedykowana jest głównie małym dziewczynkom. Posiadanie pościeli dla dziewczynki staje się niejednokrotnie jej wielkim marzeniem - spory wybór wspomnianych pościeli dziecięcych sprawia, że radości nie będzie końca a mała księżniczka będzie radośnie zasypiać w swoim łóżeczku.

Kocyk dziecięcy My Little Pony może stać się niesamowitym i wywołującym radość prezentem dla małej wielbicielki tej bajki - wobec tego warto poznać preferencje oraz oczekiwania dziecka i zakupić dla niego akcesoria codziennego użytku, uwzględniające obecność motywów bajkowych. Podobna zasada odnosi się także do przyborów szkolnych, co staje się adekwatne wobec starszych dziewcząt - kredki, piórnik, zeszyty czy plecak z motywem My Little Pony z pewnością okażą się zadowalające, jak również akcesoria śniadaniowe czy inne elementy wyposażenia szkolnego. Warto w ich zakupie kierować się upodobaniami dziecka.

Obejrzyj zwiastun bajki - My Little Pony

 

 

Komentarze do wpisu (0)

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl