Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Myszka Minnie - pozytywna bohaterka dla dziewczynek 0
Myszka Minnie - pozytywna bohaterka dla dziewczynek. Myszka Minnie na pościelach dla dzieci, poszewkach na poduszki. Artykuły dla dzieci z postaciami z bajek, artykuły dziecięce postacie z bajki.

Myszka Mini - pozytywny bohater dla dziewczynki i nie tylko

Przygody Myszki Miki wydają się być znane przez większość dzieci - popularny i lubiany bohater posiada również wyjątkowe towarzystwo. Wśród przyjaciół Mikiego główną rolę odgrywa między innymi Myszka Minnie - to z nią zazwyczaj utożsamiają się dziewczynki, oglądające przygody wspomnianych przyjaciół. Popularna i lubiana, Myszka Minnie doczekała się ekranizacji własnych przygód - omawiana bajka stanowi nieco odmienną oraz edukacyjną propozycję dla młodych widzów, a przebieg niemal każdego odcinka nasycony jest prezentowaniem zasad współpracy oraz wzajemnej pomocy wśród przyjaciół i nie tylko. Można wobec tego uznać, że bajka o Myszkach Miki oraz Minnie i ich przyjaciołach stanowi doskonałą alternatywę, wobec przepełnionych agresją i negatywnymi emocjami współczesnych animacji.

Myszka Minnie - bohaterka godna naśladowania

Myszka Minnie wydaje się postacią pełną pozytywnych cech, które ukazuje w każdym odcinku. Przyjazna, pomocna oraz pracowita, Myszka Minnie w korzystny sposób oddziałuje na dziewczynki, które sympatyzują z tą postacią. Chcąc ją naśladować, kształtują w sobie pozytywne wzorce zachowania, co ma szczególne znaczenie wobec najmłodszych.

Charakterystyczne dla Myszki Minnie okazują się barwy czerwone i różowe, naznaczone czarnymi kropkami - podobny motyw wydaje się ściśle kojarzyć z omawianą postacią, a dziewczynki chcące utożsamić się z nią również preferują ten wzór. Pojawia się on więc na wszelkich akcesoriach, nawiązujących do bohaterki i staje się cechą charakterystyczną dla Myszki Minnie.

Minnie Mouse Disney - gadżety dla dzieci

Wobec stale utrzymującej się popularności bajek o Myszce Minnie, producenci rozmaitych akcesoriów dziecięcych nawiązują do niej w swoich produktach. Motywy z Myszką Minnie pojawiają się więc na wielu gadżetach codziennego użytku i są wyjątkowo preferowane jako prezenty i upominki, adresowane dziewczętom.

Pościel dla dziewczynki Myszka Minnie, jak również ręczniki dla dzieci Minnie Mouse czy kocyk Myszka Minnie mogą okazać się trafionym i wywołującym radość podarunkiem. Pościel dziecięca Myszka Minnie jest bardzo popularnym produktem, dostępnym w wielu sklepach z asortymentem dziecięcym. Wobec najmłodszych użytkowniczek, najbardziej adekwatna wydaje się pościel dziecięca 160x200 Myszka Minnie, gdyż swoim rozmiarem staje się optymalna wobec dziewczęcych potrzeb.

Wyposażenie szkolne z Myszką Minnie

Warto zaznaczyć, że każdy ze wspomnianych gadżetów posiada oryginalny i specyficzny wzór w czarne kropki, jak również przedstawia główną bohaterkę w wielu odsłonach. Wybór odnoszący się do omawianych akcesoriów jest wyjątkowo duży, z uwagi na stale rosnącą popularność i zainteresowanie bajką. Jest ona doskonałą propozycją dla dziewczynek w wieku przedszkolnym lub uczęszczających do szkoły podstawowej - wobec nich producenci gadżetów z Myszką Minnie proponują przybory szkolne, zdobione motywami bajkowymi.

Mała uczennica wyposażona w tornister lub piórnik z motywem ulubionej bohaterki z pewnością chętniej i odważniej pójdzie na pierwsze lekcje. Również zeszyty, kredki i wiele innych gadżetów dostępne są w sklepach z zabawkami i akcesoriami dziecięcymi.

Reasumując, można uznać że Myszka Minnie jest pożądaną i godną naśladowania bohaterką animacji dla dzieci - stając się lubianą przez dziewczynki, może kształtować ich upodobania i charaktery poprzez ukazywanie prawidłowych wzorców za pośrednictwem bajek. Dostępność akcesoriów dla dzieci z tą postacią wydaje się spora i jest odpowiedzią na wysokie zapotrzebowanie na podobne gadżety wśród dzieci.

Obejrzyj uroczy fragment bajki - Butik Minnie - Gumowe kokardy

 

 

Komentarze do wpisu (0)

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl