Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Edukacyjne zabawy dla 9 miesięcznego niemowlaka 0

Edukacyjne zabawy dla 9 miesięcznego niemowlaka

zabawy-dla-9-miesiecznego-dziecka

Zgodnie z opinią pediatrów oraz psychologów dziecięcych, a także obserwacjami rodziców posiadających już pewne doświadczenie w wychowywaniu dzieci, każdy maluch rozwija się we właściwym dla siebie tempie.

Oznacza to, iż przekracza kolejne etapy nabywania nowych umiejętności zgodnie ze swoim własnym rytmem. Tego rytmu wprawdzie nie można przyspieszyć, niemniej jednak nie oznacza to rezygnacji z otaczania niemowlęcia przedmiotami aktywującymi i stymulującymi rozmaite funkcje jego zmysłów. Stąd też od kilku lat szczególną popularnością cieszą się wszelkiego rodzaju zabawki edukacyjne, które już dziewięcioletnie niemowlę z powodzeniem może użytkować.

Spis treści

Kąpielowy motylek – książeczka do zabawy w wannie

Pomysłowa, kolorowa zabawka w kształcie motyla wyposażona w dwie plastikowe „kartki” przymocowane od wewnętrznej strony do tułowia zabawki stanie się atrakcją każdej kąpieli. Na „stronach” książeczki znajdują się cztery pierwsze cyfry odpowiednio zaakcentowane, a także obrazki w określonej ilości odpowiadające cyfrom na „kartkach”. Zabawka posiada ssawkę, która umożliwia wygodne przymocowanie jej do krawędzi wanny.

Oryginalna książeczka edukacyjna może być wykorzystywana również podczas zabawy na dworze oraz w podróży.

Zabawka muzyczna z konsolą umieszczoną na ramie

Wrażliwość na otaczające dźwięki praz piękno różnego rodzaju melodii warto rozwijać już od najmłodszych lat. Doskonałym przykładem zabawki muzycznej jest umieszczona na barwnej, stabilnej ramie konsola z guzikami, po naciśnięciu których dziecko słyszy dźwięk lub melodię. Tego rodzaju przedmiotem niemowlę może bawić się zarówno na leżąco, jak i siedząco.

Zależnie od wybranego modelu zabawki muzycznej, konsola może być przymocowana na stałe lub odczepiana od ramy, ponadto wyposażona nie tylko w przyciski, ale również zawieszki w formie zwierząt czy ozdobne lusterka.

Jeżdżące po naciśnięciu guzika auto z otworami na klocki

Doskonałym przykładem edukacyjnej zabawki dla malucha jest kolorowe auto, które porusza się – bardzo często emitując dźwięki – po naciśnięciu przycisku znajdującego się na masce.

Istotnym elementem edukacyjnym tego rodzaju zabawki są umieszczone w oknach oraz wybranych miejscach na masce samochodu otwory o różnych kształtach odpowiadające dołączonym do kompletu klockom.

Komentarze do wpisu (0)

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl