Kucyki Pony - Przyjaźń to magia 0

Kucyki Pony - Przyjaźń to magia

kucyki-pony-przyjazn-to-magia

Współczesne bajki dla dzieci nierzadko nasycone są agresją, walką oraz obrazami pełnymi negatywnych emocji, wzbudzających w dzieciach potrzebę wyrażania podobnych uczuć. Złość, strach oraz niejednokrotnie nienawistne interakcje pomiędzy bohaterami z pewnością nie są pożądanymi, zwłaszcza w odniesieniu do młodych widzów. Z tego względu, będąc rodzicem warto poszukiwać bajek emanujących całkowicie odmienną energią i przekazem, przepełnionym pozytywnymi wrażeniami.

Kucyki Pony Przyjaźń to magia - pozytywna bajka dla młodych widzów

Propozycją, adresowaną szczególnie do dziewcząt okazuje się bajka o sympatycznych kucykach Pony. Postacie pojawiające się w niej ukazują dzieciom świat pełen przyjaźni, troski oraz wzajemnego wsparcia i pomocy - chcąc naśladować ulubionych bohaterów, dzieci uczą się podstawowych zasad społecznych oraz znakomicie odnajdują się w relacjach międzyludzkich w realnym świecie.

Oglądając wspomnianą bajkę, dzieci wprowadzane są w codzienny świat zaprzyjaźnionych kucyków - zgrana i lubiąca się grupa bohaterów ukazuje dzieciom swoje powszednie życie, przepełnione niespodziewanymi wydarzeniami oraz przygodami. W oparciu o ukazywaną rzeczywistość, dzieciom przekazywane są wartości i zasady moralne, obowiązujące w realnym świecie.

Głównym bohaterem serialu animowanego jest Twilight Sparkle, jednorożec uczący się magii. Mieszkając w królestwie nazywanym Equestrią przyjaźni się z pegazami i kucykami, które towarzyszą mu w codziennych przygodach: Pinkie Pie, Rainbow Dash, Rarity, Fluttershy, Applejack. Każdy z bohaterów posiada odmienne zainteresowania oraz talenty, umożliwiające wzajemne wspieranie się podczas zabawnych i licznych wydarzeń.

Fenomen My Little Pony - zabawki dla dzieci

Warto wspomnieć, że bajka o kucykach Pony powstała w oparciu o serię zabawek dla dzieci My Little Pony. Wobec tego, postacie przedstawiane w kolejnych odcinkach okazują się być faktycznymi zabawkami, produkowanymi przez firmę Hasbro. Możliwe jest więc nabycie niemal każdego z bohaterów i samodzielne kreowanie ich przygód i wydarzeń. Niezaprzeczalnym jest fakt, że wiele dziewczynek preferuje podobną zabawę, stając się kolekcjonerkami większości postaci.

Kucyki Pony - różnorodność gadżetów dla małych dziewczynek

Dostępne w sklepach okazują się być nie tylko zabawki dla dzieci. Również akcesoria użytku codziennego z motywami bajkowymi cieszą się sporą popularnością. Pościel dla dzieci Kucyki Pony, jak również ręczniki dla dzieci z kucykami Pony są równie pożądanymi gadżetami, co zabawki.

Pościel dziecięca My Little Pony utrzymana jest zazwyczaj w kolorystyce różu i jasnych, pastelowych barw. Z tego względu, jak również z uwagi na tematykę bajki, dedykowana jest głównie małym użytkowniczkom. Posiadanie podobnych akcesoriów staje się niejednokrotnie marzeniem dziewczynek - spory wybór wspomnianych gadżetów sprawia, że możliwy okazuje się zakup elementów uwzględniających ulubionych bohaterów danej dziewczynki.

Kocyk dziecięcy My Little Pony może stać się niesamowitym i wywołującym radość prezentem dla małej wielbicielki tej bajki - wobec tego warto poznać preferencje oraz oczekiwania dziecka i zakupić dla niego akcesoria codziennego użytku, uwzględniające obecność motywów bajkowych. Podobna zasada odnosi się także do przyborów szkolnych, co staje się adekwatne wobec starszych dziewcząt - kredki, piórnik, zeszyty czy plecak z motywem My Little Pony z pewnością okażą się zadowalające, jak również akcesoria śniadaniowe czy inne elementy wyposażenia szkolnego. Warto w ich zakupie kierować się upodobaniami dziecka.

Obejrzyj zwiastun bajki - My Little Pony

Komentarze do wpisu (0)

Submit
Kontakt

Masz pytanie?
Zadzwoń !

Tel:
723-510-820

E-mail:
zaira.biuro@gmail.com

Kategorie blog
Koszty wysyłki

Wszystkie zamówienia wysyłamy w ciągu 1-3 dni roboczych, za pośrednictwem:

PACZKOMATÓW
INPOST - 12,50 zł
FIRMY KURIERSKIEJ
K-EX - 14,50 zł
POCZTY POLSKIEJ
- 14 zł

DOSTAWA KURIEREM GRATIS* przy zakupach powyżej 500 zł!

*Nie dotyczy płatności przy odbiorze.

 

do góry
,
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl