Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Zabawki edukacyjne dla najmłodszych 1

Zabawki edukacyjne dla najmłodszych

zabawki-edukacyjne-interaktywne

Wspomaganie rozwoju dziecka oraz stymulacja jego zmysłów stanowią ważny element zabawy oraz aktywności, dlatego też coraz większa liczba producentów zabawek posiada w ofercie rozmaitego rodzaju zabawki edukacyjne.

Popularność tego rodzaju akcesoriów od kilku lat utrzymuje się na stałym poziomie ze względu na rosnącą świadomość rodziców i opiekunów małych dzieci pragnących zapewnić im optymalne warunki rozwoju poznawczego stymulowanego przez zabawki edukacyjne.

Zabawki pełniące rolę nauki przez zabawę to szeroka gama różnego rodzaju pomysłowych i oryginalnych przedmiotów atrakcyjnych zarówno dla dziecka, jak wspomagającego go i uczestniczącego w aktywności rodzica.

Spis treści

Fotelik edukacyjny o różnych poziomach nauki

Ciekawą propozycją producentów zabawek i akcesoriów dla najmłodszych jest fotelik edukacyjny z podnoszonym siedziskiem, w którym – podobnie, jak na poręczach - znajdują się różnego rodzaju interaktywne elementy o charakterze edukacyjnym.

Wykonany w pięknym, żółtym kolorze „uśmiechnięty” fotelik to przede wszystkim bardzo ciekawa interaktywna zabawka emitująca po naciśnięciu odpowiedniego rodzaju przycisków różnego rodzaju zwroty i wypowiedzi. Jedna z poręczy fotelika mieści rodzaj pilota, na drugiej natomiast znajduje się książeczka z obracanymi kartkami.

Zgodnie z zapotrzebowaniem wynikającym z wieku dziecka, istnieje możliwość ustawienia programu fotelika odpowiedniego do możliwości percepcyjnych małego użytkownika na odkrywanie, zachęcanie do zabawy i wreszcie naśladowanie wybranych wyrażeń i odgłosów.

Interaktywna kierownica

Bardzo interesującą zabawką - nie tylko dla małego chłopca – jest umieszczona na specjalnym, dźwiękowym panelu interaktywna kierownica, która składnia dziecko do manewrowania ćwicząc tym samym jego sprawność motoryczną.

Wykonana z przyjemnych dla oczu dziecka kolorów, zaopatrzona w dwa naśladujących różne melodie i dźwięki przyciski kierownica wraz z panelem, na którym jest umieszczona wyposażona jest w lusterko, dźwignię zmiany biegów oraz stacyjkę uruchamiającą zabawkę. Dodatkowym wyposażeniem są grzechotki oraz migające lampki.

Kierownicę można użytkować zarówno w domu, jak również w podróży czy podczas zabawy na dworze.

Komentarze do wpisu (1)

31 grudnia 2016

Moje dzieci są już troszkę starsze. Do tej pory kupowałam im różnego rodzaju zabawki edukacyjne. Teraz zakochali się w grach planszowych. Planszówki uczą logicznego myślenia, strategii, planowania itd oraz daja długie godziny miło spędzone z dziećmi. Następna w kolejce jest gra planszowa monopol. A tak dla relaksu gramy w boom boom lub dooble. Szybkie i odprezajace gry.

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl