Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Komody z przewijakiem

Budowa łóżeczka dla niemowląt 

Noworodki śpią do 16 godzin dziennie, ale najczęściej w okresach trwających od 3 do 4 godzin za każdym razem. Mimo że większość kultur może zachęcać do spania z dzieckiem, ze względów bezpieczeństwa odchodzi się od tej praktyki.

Większość łóżeczek dla niemowląt wykonanych jest z drewna i występuje w różnych kolorach, takich jak naturalny, brązowy i biały. Chociaż style łóżeczka mogą się różnić, wiele ma równomiernie rozmieszczone kraty lub listwy wokół całego łóżeczka. Ze względu na bezpieczeństwo dziecka, pręciki nie powinny być oddalone od siebie o więcej niż 45 mm do 65 mm.

Nasze łóżeczka dla niemowląt wykonane są z naturalnego drewna. Pokryte farbami i materiałami w pełni bezpiecznymi dla dzieci. Oferowane przez nas produkty są w pełni bezpieczne i mogą być rekomendowane dla niemowlaków.

Praktyczne łóżeczka w sklepie ZAIRA

Nasze łóżeczka dla niemowląt mają wyjmowane szczebelki. Są one jednak wystarczająco zabezpieczone, aby zapobiec ich przesuwaniu przez dziecko. Podobnie szczebelki mogą być wyjmowane, jednak są odpowiednio zabezpieczone przed wyjmowaniem ich przez dziecko. Takie łóżeczka są dobrą inwestycją, ponieważ zamieniają się w łóżka. Ułatwiają maluchom przejście z łóżeczka dla niemowląt na łóżeczko dziecięce.

Łóżeczka mają również regulowaną podstawę materaca. Może być ona opuszczana w miarę wzrostu dziecka. Gdy dziecko jest małe, podstawa powinna być jak najwyżej położona, co ułatwi rodzicom dostęp do łóżeczka. Później podstawa może zostać przesunięta w dół dla dziecka, które zaczęło podciągać się w łóżeczku i dla dziecka, które już chodzi.

Oferujemy Państwu szeroką gamę produktów dla dzieci, w tym: łóżeczka dla niemowląt, dziecięce, niemowlęce, łóżeczko dla dziecka czy z szufladą.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl