Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Pościel piłkarska z Robertem Lewandowskim i reprezentacją Polski - marzenie małego i dużego kibica 1
Pościel piłkarska z Robertem Lewandowskim i reprezentacją Polski - marzenie małego i dużego kibica. Pościel dziecięca, pościel młodzieżowa z robertem lewandowskim. Pościel dla dzieci reprezentacja polski, pościel młodzieżowa lewandowski robert.

Pościel piłkarska z Robertem Lewandowskim i pościel z reprezentacją Polski

W życiu każdego dziecka przychodzi czas, kiedy zaczynają kreować się jego gusta, preferencje i fascynacje. Niektóre będą trwać jedynie chwilę, inne pozostaną na lata. Warto wykorzystać upodobania naszych milusińskich w tworzeniu wystroju i dekoracji ich świata, czyli własnego pokoju lub kąta. W ten sposób tworzymy przyjazną przestrzeń, w której dziecko pragnie przebywać, bawić się, uczyć i rozwijać.

Spis treści

Ciekawym i niewymagającym wielkiego wysiłku i nakładów finansowych pomysłem na uczynienie dziecięcego pokoju bardziej przytulnym i znanym jest pościel młodzieżowa z jego ulubionym motywem. Młodzi ludzie fascynują się postaciami zarówno ze świata bajek, jak i prawdziwymi bohaterami dnia codziennego, jak gwiazdy estrady czy piłkarze. Ci ostatni są szczególnie gloryfikowani, zwłaszcza przez chłopców, choć dzięki coraz lepszym wynikom naszej reprezentacji i dziewczynki coraz częściej wykazują zainteresowanie piłką nożną.

Piłkarska pościel kibica dla małych i dużych dzieci

Już kilkuletni chłopcy z szeroko otwartymi oczami obserwują wyczyny naszych sportowców. Wielu z nich fascynację tę pielęgnuje przez całe życie, dlatego piłkarska pościel kibica może być odpowiednim wyborem zarówno dla przedszkolaka, jak i nastolatka czy osoby dorosłej.
Każdy zapalony miłośnik piłki nożnej będzie zachwycony, mogąc codziennie odpoczywać w pościeli ze swoim ulubionym zawodnikiem. Dla patriotów i kibiców polskiej reprezentacji idealna będzie pościel w biało-czerwonych barwach z wizerunkami jej zawodników.

Pościel młodzieżowa z Robertem Lewandowskim, najsłynniejszym obecnie polskim piłkarzem, napastnikiem i reprezentacji i Bayernu Monachium to prawdziwa ozdoba pokoju każdego fana. Zachwyci i zachęci do ułożenia się do snu zarówno dzieci, młodzież jak i dorosłych. Ów zawodnik to nie tylko pierwszorzędny piłkarz, ale i wzór do naśladowania w zakresie determinacji, ciężkiej pracy i profesjonalizmu. Wizerunek Roberta Lewandowskiego na pościeli może przypominać o dążeniu do osiągania celów i realizacji marzeń.


Innym dobrym wyborem będzie pościel z pomocnikiem, byłym kapitanem reprezentacji i niezwykle lubianym i szanowanym zawodnikiem, Kubą Błaszczykowskim. Piłkarz ten niejednokrotnie okrzykiwany był bohaterem, stanowi wspaniały wzór do naśladowania dla wielu chłopców.

Pościel kibica idealnym wyborem do pokoju dziecka

Kolekcja pościeli piłkarskiej to marzenie niejednego kibica, zarówno tego bardzo młodego, jak i tego już od dawna pełnoletniego. Może ona stanowić zatem piękny prezent dla fana piłki nożnej. To także wyrazisty element wystroju, ożywiający wnętrze sypialni. Sprawdzi się zatem zwłaszcza we wnętrzu o stonowanych barwach.

Szczególnie pościel z polską drużyną lub jej poszczególnymi zawodnikami, z dominującym kolorem czerwonym, będzie stanowić silny akcent. Żywe kolory w szczególności podobać się będą dzieciom w wieku przedszkolnym i starszym. Należy jednak pamiętać, aby nie stosować już zbyt wielu wyrazistych akcentów kolorystycznych i krzykliwych wzorów we wnętrzu, ponieważ może skutkować to efektem przeładowania przestrzeni.

Pościel piłkarska z polską drużyną narodową czy konkretnym zawodnikiem może, szczególnie w przypadku dzieci, inspirować do rozwoju, nie tylko w sporcie, ale też w innych dziedzinach życia. Piłkarze bowiem imponują formą, dyscypliną i etosem pracy, będąc tym samym wspaniałymi wzorami do naśladowania, zwłaszcza dla małych chłopców.

Pościel młodzieżowa z Robertem Lewandowskim czy Kubą Błaszczykowskim to zatem nie tylko efektowny element wystroju. To także doskonały punkt wyjścia do rozmowy z dzieckiem, pokazania mu wartości ciężkiej pracy i determinacji, nauki na temat zwycięstw i porażek, a także podnoszenia się po niepowodzeniach.

Ważne, aby nasze pociechy miały dobre wzorce i gloryfikowały osoby, które odznaczają się szlachetnymi i solidnymi cechami charakteru. Warto pielęgnować ich zainteresowania i pozytywne fascynacje, dlatego pościel piłkarska stanowić będzie idealny akcent w pokoju każdego młodego człowieka.

 

Zobacz także:

 

 

Komentarze do wpisu (1)

11 listopada 2020

Piękna pościel z Lewandowski. Super piłkarz i super pościel dla kibica.

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl