Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Psi Patrol - czyli patrol na czterech łapach 0
Psi Patrol - czyli patrol na czterech łapach. Bajka Psi Patrol na artykułach dziecięcych - pościel dziecięca Psi Patrol, poszewka na poduszkę Psi Patrol.

Postacie z bajki Psi Patrol - czyli patrol na czterech łapach

Trudno ich nie kochać. Bohaterskie psiaki z bajki Psi Patrol są małe, ale bardzo odważne. Dostarczają wielu pozytywnych wrażeń, wzbudzają emocje, a nawet stanowią inspirację dla projektantów, odpowiedzialnych za gadżety dla najmłodszych. Należy do nich chociażby pościel dziecięca Paw Patrol. Sama bajka ma swoich fanów na całym świecie, również w Polsce. Emitowana od 2013 roku, wyróżnia się na tle innych filmów animowanych. Ma piękną, pełną żywych kolorów grafikę, jak również ciekawy scenariusz. Prowadzi on drużynę Psiego Patrolu od jednej interesującej sytuacji wprost do następnej przygody. Znamienna jest już sama nazwa miasteczka, w którym rozgrywa się akcja bajki. A brzmi ona Adventure Bay, czyli w wolnym tłumaczeniu zatoka przygody. Jednak na sukces tej kanadyjskiej bajki wprost z Ontario wpłynęły przede wszystkim sylwetki występujących w niej bohaterów. Trzeba przyznać Keithowi Chapmanowi, twórcy Psiego Patrolu, że bardzo umiejętnie podszedł nie tylko do fabuły, ale również z troską o szczegóły zadbał o każdą postać.

Tytułowy patrol tworzy siedem odważnych szczeniaków oraz chłopiec o imieniu Ryder. Ten ostatni jest liderem drużyny psiego patrolu. Inspiruje pozostałych swoją odpowiedzialnością oraz odwagą. Jest bystrym obserwatorem, umie odnaleźć się w każdej sytuacji i od razu wie, komu powierzyć konkretne zadanie. Ryder prowadzi Psi Patrol, a jednocześnie uczy oglądające bajkę dzieci, czym jest odpowiedzialność. Pokazuje też, że wcale nie musi ona kolidować z radością życia i dobrą zabawą.

Drużyna Psiego Patrolu to poza tym grupa siedmiu psiaków. Są one bardzo różne, ale razem tworzą skuteczny zespół, któremu nie jest straszne żadne zadanie. Poszczególne pieski wyróżniają się zaletami, które wpływają na ich przydatność w działaniu grupy. Nie są to jednak bohaterowie idealni, pozbawieni wad. Obserwując ich, dzieci mają okazję przekonać się, że każdy ma mocne i słabsze strony. Doskonałym tutaj przykładem jest Marshall. Pewna nieporadność, a nawet bycie gapą, nie przeszkadzają mu wypełniać odpowiedzialnych zadań strażackich i ratowniczych. Chętnie wdaje się w przyjacielską rywalizację z Chasem, kolejnym członkiem grupy. Chase jest policjantem, odpowiedzialnym i spostrzegawczym, choć i jemu nie brakuje słabości. Chociażby do kotów, na które jest uczulony. Jednak w razie potrzeby Psi Patrol pomaga również i tym odwiecznym wrogom psów. Dba o to Rubble, drużynowy budowniczy, który kocha koty i nie wyobraża sobie odmówienia pomocy słabszym. Do akcji powietrznych angażowana jest natomiast Sky. Wystarczy na nią spojrzeć, aby przekonać się, że jej ulubiony kolor to różowy. Zwolennikiem zielonego pozostaje natomiast Rocky. Barwa ta towarzyszy mu na co dzień nie tylko w wyborze ubrania, ale również w podejściu do życia. Rocky jest bowiem ekologiem i na każdym kroku pokazuje, jak dbać o planetę i środowisko. Przykładem zaangażowania pozostaje z kolei Everest. Ta mała suczka pomaga wszędzie, gdzie może. Szczególnie przydatna okazuje się jednak w akcjach górskich, gdzie trzeba radzić sobie ze śniegiem i lodem. Zuma natomiast to pies, pełniący funkcję ratownika wodnego. Odważna i spokojna, kiedy trzeba potrafi żartować jak nikt.

Psi Patrol to bajka interesująca i edukacyjna. Jej bohaterowie pojawiają się jednak nie tylko na ekranach, ale zdobią wiele przedmiotów, przeznaczonych dla dzieci. To między innymi Psi Patrol kolekcja pościeli, o której marzy niejeden maluch. Składają się na nią piękne poduszki Psi Patrol oraz kołdry. Poza bielizną pościelową do kupienia są również chociażby ręczniki dla dzieci Psi Patrol. Zarówno pościel dla dzieci Psi Patrol, jak również i inne gadżety dla najmłodszych są estetyczne i wykonane z dobrych materiałów.

Obejrzyj uroczą piosenkę w wykonaniu bohaterów Psi Patrol - Paw Patrol

 

 

Komentarze do wpisu (0)

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl